Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg ilyen könnyű a SZIE...

Tényleg ilyen könnyű a SZIE (Gödöllő)?

Figyelt kérdés
Itt annyiszor olvastam már hogy könnyű, illetve hallomásból is sokat hallottam . Tényleg ilyen könnyű lenne ?

2018. jan. 12. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Melyik szakja?
2018. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
ha érdekel, amit tanulsz, akkor minden könnyű (vagy legalább könnyebb). ha nem érdekel, akkor nagyon nehéz (bármelyik szak)
2018. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem szakról mondták hanem hogy könnyű az egyetem.

Ezért érdekelt hogy ez tényleg így van?

2018. jan. 12. 21:23
 4/14 anonim válasza:

Attól függ,hogy melyik kar.

Ha időben el szeretnéd végezni és nem csúszni egy csomót akkor azért nem árt tanulni.

2018. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi nem könnyű, ha nem érdekel. jelenleg a SZIE a legjobb agráregyetem az országban (a többi karáról nem tudok nyilatkozni), szóval ez jelenthet valamit
2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. En ott vegeztem gepeszmernokkent csuszas nelkul. Nem szakadtam bele, mert elveztem, de konnyunek nem mondanam. A vegzettek nagyresze csuszva fejezi be.
2018. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is mindenfelől azt hallom, hogy Gödöllőn alacsony az oktatás színvonala, illetve nagyon gyenge eredményekkel / pl minimális biosz-kémia tudással / is be lehet kerülni. A fiam matek-biosz-kémia faktos, ötös mindegyikből, a két utóbbiból emelten érettségizik. Most mit csináljak, ha ilyen tudással/aggyal agrárra akar menni?
2018. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd hogy agráron nincs matek, kémmia vagy fizika
2018. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyolcasnak: tudom, hogy van, nem a gyerek lesz az első a családban, aki ezen a vonalon tanul. A probléma azzal van, amit hallok én is pl ott oktatóktól - hogy katasztrofálisan kevés tudással kerülnek be a fiatalok az egyetemre. Másodfokú egyenletet nem tud a nagy részük megoldani - nem deriválás meg integrálás... Visszafejlődik a gyerekem agya :P
2018. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az átlag egyetemista egyre lejjebb fejlődik. pár éve nekem ugyanabból a tárgyból 2x annyit kellett teljesítenem, mint akik most csinálják, én nem haltam bele, a kicsik meg hisztiznek hogy túl nehéz.

úgy látom hogy a felsőoktatás lassan 2 részre szakad: a minimum ponthatáros szakok meg a 490+ ponthatáros szakok. ami elég szomorú

2018. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!