Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Felvi.hu pontszámító kalkulá...

A Felvi.hu pontszámító kalkulátora azt dobja ki, hogy nem lehetséges a pontszámítás, mert az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek, pedig?

Figyelt kérdés
Pedig nem kell emelt a szakhoz,és a követelményekben fel van sorolva hogy vagy történelem vagy magyar nyelv és irodalom vagy stbstbstb. Na már most nekem megvan a két érettségi tárgy(történelem és magyar,hiszen kötelező) és ismétlem nem kell emelt semmiből,akkor miért dobja ki nekem,hogy a pontszámítás nem lehetséges?

2018. jan. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megvan a minimum pontod?
2018. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
írd le pontosan hogy hova akarsz menni és hogy mikből érettségizel, úgy hátha észre veszünk valamit amit te nem
2018. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom(most fogok csak érettségizni,így csak találgatni tudok),viszont ha úgy írom be hogy az összes érettségi eredményem 100%-os és a hozott pontok is csak ötös,akkor is ezt adja ki..
2018. jan. 14. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Amik fel vannak sorolva követelményként, azokból értelem szerűen emelt kell.
2018. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értelemszerű,ugyanis ha emelt kellene bármiből is,akkor az oda lenne írva,ahogy az más szakoknál is fel van tüntetve..(Például jogász szak.)
2018. jan. 14. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz menni? Lehet, hogy külön felvételi van (pl SZFE, MOME stb.) és nem az érettségi pontok alapján döntenek.
2018. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, hogy konkrétan milyen szakról van szó, melyik egyetemen és úgy könnyebben tudunk segíteni. Vagy csinálj egy screenshotot a kitöltött adatokról és hogy mit ír ki, hátha ott van valami gubanc (bár szerintem szólna, ha valamit kihagysz, rosszul jelölsz meg).
2018. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!