Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-HHK, mennyi esélyem van? 17/L

NKE-HHK, mennyi esélyem van? 17/L

Figyelt kérdés

A HHK karra szeretnék jelentkezni, most vagyok 11.-es, szóval még van majdnem két évem. Átlagos tanuló vagyok de szeretnék még javítani, nincs semmi kifogásolható az egészségemben, egyedül a fizikai alkalmasságin stresszelek. Van, hogy sportolok, de különösebben nem kezdtem el még edzeni vagy készülni, de voltak akik azt mondták (leginkább katonai táborban pár rémesen ""hozzáértő"" társam) hogy ez a másfél-két év nem lesz elég, hogy fizikailag eléggé felkészüljek meg hogy lehet hogy ki fogok hullani ha nem kezdem el időben. De mégis, mit gondoltok, ha most elkezdeném újra intenzívebben fejleszteni magam, lenne esélyem a jó pontszámokra? (Hozzáteszem, teljesen normális alkatom van, a húzódzkodás az egyetlen ami abszolút nem megy, a futás is elég alacsony idővel megy)

Ezen kívül aki odajár, tudna mesélni pár dolgot a Közszolgálatiról? Milyen odajárni, mennyire szigorú, mennyire kell hajtani?



2018. jan. 15. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!