Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha leadok egy vizsgat neptunon...

Ha leadok egy vizsgat neptunon es felveszek egy masik idopontot, akkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Illetve ez ugyanugy A vizsga lesz nem B nek veszik? Sajnos elcsusztam az idovel, es muszaj par nappal kesobb mennem.

2018. jan. 16. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2018. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) És akkor az ugyanúgy A vizsgának számít?
2018. jan. 16. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon értem, mit jelent ez az "A" meg "B" vizsga. Arra figyelj, hogy meg van határozva, hány órával a vizsgaidőpont előtt lehet felvenni-leadni egy vizsgát (nálunk 24 a leadás, a felvétel 36, de ez változó egyetemenként). Ha leadod a vizsgaidőpontot időben, és felveszel egy másikat, és arra mész el, akkor az fog számítani. Ha ez az első vizsgaalkalmad a tárgyból, akkor az számít, amit felvettél végül és amire elmentél, nem az, amit időben leadtál, azzal senki se fog foglalkozni, nyoma sem lesz, hogy te korábban arra voltál feljelentkezve. (Ez olyan, mint a tárgyfelvételnél, amikor még tart a tárgyfelvétel, akkor következmény nélkül pakolhatod a tárgyakat, felvehetsz másik kurzust.)
2018. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!