Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki informatikus okj,...

Műszaki informatikus okj, elektronikai technikus okj vagy szoftverfejlesztő okj-ra érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok szakgimnáziumban, szóval lassan el kell döntenem melyikre tanulok tovább. Melyiket válasszam?
2018. jan. 17. 20:03
 1/1 Resistor ***** válasza:
Én az elektronikai technikust ajánlanám. Az egész országban eltudsz helyezkedni remek fizetéssel. Külföldön is keresett szakma. És háát az elektronika, mit is mondjak nehéz, re ha belefogsz, megszereted és rájössz, hogy csodálatos. Én is Elektronikai Technikusnak tanulok, csak én 4+1éves képzésen, és most vagyok 10.-es.
2018. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!