Szerintetek van esélyem bekerülni ezekbe a középsulikba? -- többi lent

Figyelt kérdés

Ma írtam meg a központi írásbelit. A magyar jól sikerült az olyan 40-43 pont lett. A matek számomra nagyon nehéz volt és nagyon is szomorú vagyok miatta. Az 13-17 pont lett. Lenne esélyem a Gundel Károly Szakgimnáziumban? 4,3-as az átlagom.

Jegyek, amit néznek.

Idegennyelv : 5 (angol)

Történelem: 5

Irodalom : 5

Nyelvtan: 5

Matematika: 3


És az idegenforgalmi része érdekelne. Illetve még A Deák Ferenc Gimnázium. Bár abba lehet kevesebb esélyeim vannak sőt.

Ha tudtok még ehhez hasonló sulikat nagyon örülnék. Előre köszi.



2018. jan. 20. 15:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Gundel turisztikára simán. De szerintem kispesti Deákba is van esélyed. Nézd még meg pótnak a Szécshenyi István Szakgimnáziumot, jó suli, turisztika.
2018. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kötél szakad akkor Zrínyi Miklós Gimnázium turisztika vagy Békéssy Szakgimnázium turisztika, de ezek kevésbé jó sulik, csak pótnak írnám. Ha sima gimnázium is érdekel esetleg Weörös Sándor Gimnázium.
2018. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Reménykedem a Gundelban :) . Megnézem azokat a sulikat amiket írtatok :)
2018. jan. 21. 11:28
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglesz a Gundel, írd be mindkét turisztikás osztályát, a kéttant és a simát is. Szóbelin pedig legyél ügyes, szöveget fogsz kapni amit vissza kell majd mondani, már a tartalmát, meg még pár egyszerű kérdést feltesznek. Nagyon jól szervezett az egész szóbelijük, nagyon tetszett. Utána gyakorlati feladatok vannak, a tornateremben, ami vicces mert ugyanazt kell csinálniba vendéglátósoknak mint a turisztikásoknak, így volt íz kóstplás, tálcán labda cipelés, városok felismerése képről stb.
2018. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Te jó ég ha tudnád mennyivel segitettel ezzel! Nagyon köszönöm! :) 3>
2018. jan. 21. 17:26
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen 😊
2018. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Ne! Ne! Ne!

Tudom hogy nem ez volt a kérdés de a Gundelt távolról kerüld el!!!!

Ne cseszd el az életed te is! (Mint én -.-")

2018. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Előző, miért?
2018. febr. 21. 19:52
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, miért? Akit én ismerek és odajár imádja. Kérdező, minden suliban van aki utál oda járni. Csak a saját megérzésedre hallgass, majd szóbelin meglátod.
2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az előzővel teljesen egyet értek. És nagyon köszönöm. Megfogadom a tanácsod. 👌❤ Régóta ebbe az iskolába készülök
2018. febr. 25. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!