Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Jelky András iparművé...

Milyen a Jelky András iparművészeti szakközépiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Idén fogok érettségizni és már nagyon rég óta tudom, hogy esküvői ruhákkal szeretnék foglalkozni, mint tervező, tanácsadó, rendelésre elkészítő :) Nagyon nehezen találok bármit is amit tanulhatnék ehez és ennél a sulinál jelentkeznék az érettségi utáni divat- és stílustervező szakra. Utána szívesen továbbtanulnék akár egyetemen de szeretném ha lenne egy alap amire a későbbiekben építhetek.

Ehez lennének kérdéseim :)

1.Mennyire nehéz bekerülni?

2.Mennyire kell profi portfólió?

3.Milyen szinten tanítanak meg varrni?

4.Csak olan fura ruhákat lehet csinálni mint amik a honlapon vannak? Értem én hogy ez a divatvilágban normális, de van lehetőség más irányból megközelíteni a feladatokat?

5.Hogy vannak eloszlatva az órák? Mettől meddig vannak és minden nap be kell járni?

6.Milyen a suliban a légkör?

Előre is köszönök minden választ :)



2018. jan. 21. 21:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!