Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyors kérdés! Tanuljak még...

Gyors kérdés! Tanuljak még ma, holnapra az infók valamennyire az agyamba mennek? Pls, kétségbe vagyok kicsit nagyon esve! Xd 16/l

Figyelt kérdés

Holnap elsősegélyből (eü iskola) felelek, hogy a tanár le tudjon zárni. Nincs elég jegyem, mivel 1 hónappal később váltottam eü-re, viszont előző évben 1 évig eü iskolába jártam, szóval nem teljesen idegen a téma. Na mindegy.


A probléma, hogy a tanárnő rengeteg mindent adott fel! Közel 7 oldalt. Szombat este - mikor kész lettem a leírásokkal -, és ma egész nap ezt tanultam, kb 3 óra szünettel össz vissz, amiben benne van a kajálás is, mégis úgy érzem, semmi nem ment bele a fejembe. Egy eü tanárnak értelem szerűen egyszerűbb lenne felmondani, mert szó szerint kéne, mint apámnak.

Mára hagyjam abba, vagy tanuljak még? Elég ideges vagyok, ez az utolsó tárgy amiből le kell zárni, és félek, hogy nem sikerül jól felelnem. Annak ellenére, hogy egész nap tanultam, nem tudtam normálisan kb semmit felmondani. Holnapra valamivel összeszedettebb leszek, vagy akkor is teljes káosz? :/



2018. jan. 21. 21:22
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nézd át még párszor az anyagot, és aztán menj el aludni, vagy csinálj valami olyat, amitől ki tudsz kapcsolódni kicsit. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, nekem mindig segít ilyenkor: [link]

Nem jó az, ha valaki ennyit tanul egyszerre, hidd el nekem. Attól nem fogsz többet tudni, ha hajnalig magolsz, inkább legyél kipihent, és NE IZGULJ! Biztos sikerülni fog! Reggelre minden a helyére fog kerülni a fejedben, csak most ezt a sok információt nehezen dolgozza fel az agyad, ezért érzed úgy, hogy nem tudsz semmit. Ne feledd, az sem világvége, ha esetleg nem jön össze, nem az életed múlik rajta. Én drukkolok, sok sikert! :)

2018. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

Akkor megnézek egy horror filmet, és rajzolok egy kicsit. Attól megnyugszok valamennyire. ^^

Igazából elég sok múlik rajta. Ha nem 4-5 lesz a feleletem, akkor jegy hiányában megbuktat a félévben, és akkor az egy dolog, hogy nem kapok 10 ezer Ft ösztöndíjat, de inkább elásnám magam, minthogy itt is bukjak félévkor valamiből, mint az előző eü iskolában. Eldöntöttem, hogy szeretnék javítani, és nem megbukni semmiből.

2018. jan. 21. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni, az alvás számít a legtöbbet ilyenkor.
2018. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!