Lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Nem rég,elkezdtem fontolni a dolgot,hogy a 7.osztályos tanévemet magántanulóként fejezzem be. Sajnos édes anyám rákos ,és ez miatt sokat kell vele otthon lennem ,mert epilepsziás lett ez miatt. Édesapámnak dolgoznia kell,csak én vigyázhnatnék rá,de már sokat hiányoztam. Így is lehetek magántanuló? Anyukámnak papírja van arról ,hogy beteg. Talán ha azt felmutatnám ? Lenne rá esély ? Tudom,hogy nehezebb stb. De sajnos muszáj az élet is nehezebb egy szülő nélkül. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 22. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg anyuddal előbb aztán utána valamelyik tanárral kene beszélni mert o jobban látja hogy mik a jogi elvárások pl emiatt lehet e valaki magántanuló. Ha eddig minden jól halad akkor elvileg csak papírmunka kérdése.


Amúgy nem sokkal nehezebb magántanulónak lenni, csak tanulni kell folyamatosan és rendszeresen a félév alatt.

2018. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!