Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi igazgatás szakról...

Nemzetközi igazgatás szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Jog és nemzetközi igazgatás között nem tudok dönteni. Jogász szak első félévét végeztem most, de úgy érzem nem biztos, hogy ez nekem való. Nemzetközi igazgatásra meg mehetnék államira az előző évi ponthatár alapján (nem tudom mennyire fog emelkedni idén).


Tanácsokat, véleményeket előre köszönöm!



2018. jan. 28. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd abba. Osztatlan jogászképzés első évéen gyakorlatilag bele se kezdtek a rendes jogi tanulmányokba. Csak alapozó tárgyak meg történeti tárgyak vannak. Egyedül a római jog ami az első évben jogi ismereteket ad a többi tárgy dög unalmas de második évtől már jobb lesz. Az első év viszont valóban szívás és nem azért mert nehéz hanem mert dög unalmas.
2018. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!