Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bioszból elég tudni a bioszfér...

Bioszból elég tudni a bioszféra.com oldal anyagát? Ezzel mennyi esélyem van jó érettségit írni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*emelt biológia érettségit
2018. jan. 28. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
En a mozaikos tankonyvekre eskuszom :)
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozaikos tankönyvek a legjobbak... nagyon ajánlanám a biológia érettségizőknek 1,2-t, ezek ki vannak bővítve még több dologgal. Emellett mindenképp próbáld meg végig oldani az összes érettségit 2005-től, nekünk a tanárunk témakörönként szétszedve szokta megadni és nagyon nagy segítség. Főleg az esszék.....
2018. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit erdekelne a kesobbiekben, igy hogy mar tul vagyok az erettsegin azt kell mondjam hogy erosen tudom ajanlani a bioszferat, es melle mondjuk a mozaik erettsegire felkeszito 2 kotetes sorozatat. Sajnos a biologiara jellemzo, hogy nehez egy konyvbol felkeszulni, igy mindenkepp erdemes tobbet is olvasni, de a bioszfera remek kiindulasi (annal azert tobb) alap. :)
2018. júl. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!