Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 48 pontos központival és...

48 pontos központival és 4-es,5-ös hozott jegyekkel, melyik gimikbe van esélyem Budapesten a belvárosi kerületekben?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48 ponttal gimibe szerintem nem sok esélyed van. Maximum a leggyengébbekbe.
2018. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármit meghallgatok. Nem néztem szakgimnáziumokat. Még nem tudom milyen szakma érdekelne. Inkább 4-5 év múlva dönteném el. Már ha tudom....
2018. jan. 30. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Belvárosban nem tudok ilyet. De próbáld meg a Petőfi Sándor gimit és azért jelölj egy-két szakgimit (közgazdaságival sztem nem jársz rosszul pl. Hunfalvy) is nem baj ha nem abban fogsz elhelyezkedni érettségid meglesz és onnan is tudsz fősulira tovább menni. Ne búsulj hiszen jó tanuló vagy! Nemcsak gimiből áll a világ :) Sok sikert!
2018. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) A továbbtanulás miatt szeretném a gimit. Állítólag a szakgimiből csak azon a szakon lehet továbbtanulni. Gimiből meg mehetnék bárhová.
2018. jan. 31. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis csak azon a szakon! Sztem mehetsz bármire onnan is csak nyilván nehezebb lesz ha pl: orvosira akarsz menni mert a biosz-kémia azért kell oda elég erősen. De ha pl eljársz külön tanárhoz akkor be tudod hozni a lemaradást. De ez csak példa volt.
2018. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álmos vezér
2018. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!