Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Váci Bernáth Kálmán Idegenfo...

A Váci Bernáth Kálmán Idegenforgalmi szakára be lehet kerülni 50 pontos felvételivel?

Figyelt kérdés
Jegyek átlaga 4-es körüli, a felvételi meg nagyon nem jól sikerült :( vannak tapasztalatok esetleg a tavalyi év pont határairól?
2018. jan. 31. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet kerülni. Én a szomszéd gimibe (Madáchba járok, végzős vagyok), de annak idején voltam felvételizni (csak egy szóbeli elbeszélgetés volt) a keriben is, és nagyot néztek, amikor meglátták a 4,6-os bizimet. Ezt nem felvágásképp mondom, csak azért, hogy lásd, 2-es/3-as átlaggal is felvennének, mert mondta az igazgató, hogy én két jeggyel is meghaladom az elvártat. Nekem valahogy 60 fölötti pontom lett a felvételin, de a tiéd is jó. Felvesznek, ne aggódj. A Madáchba is felvennének ilyen eredménnyel, nemhogy a keribe.
2018. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez bíztató! :) Neked pedig gratulálok, és sok sikert kívánok! :)
2018. febr. 1. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked is minden jót. :)
2018. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!