Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
Varga_Mimi2000 nevű felhasználó kérdése:

Magán énektanárt keresek Győr, és környékén. Van rá lehetőség?

Igaz, nem Győri vagyok, de elég sürgősen keresek énektanárt. Szombathelyi vagyok, de mivel nem nagy dolog tudok utazni. 17/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: Győr, ének, énektanár, tanár, magántanár, Szombathely, Győr-Moson-Sopron megye

2018. febr. 7. 13:58  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mérnök Infó vagy Járműmérnök?
ELTE programtervező informatikus vagy Győr Széchenyi István Egyetem mérnökinformatikus? Melyikkel lennének jobb lehetőségeim?
Ha felvesznek a Széchenyi István Egyetemre (Győr) mérnökinformatikus szakra, akkor utána van lehetőség átjelentkezni az Óbudai Egyetemre mérnökinformatikus szakra? Átvennének?
Győri Széchenyire vagy a Veszprémi Pannon egyetemre érdemesebb menni infószakon (tudom többféle van )? Győri vagyok szóval itt több lehetőség lenne a jővőben az biztos, de...
Ti mennyire ajánlanátok valakinek, hogy Győrben tanuljon tovább?
Győr-moson-sopron megyében hol van lehetőség felnőtoktatásra?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!