Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha felvesznek...

Mi van akkor ha felvesznek egyetemre de megse mennék el?

Figyelt kérdés

Alapszakra (pénzügy és számvitel ) szeretnék járni viszont úgy gondoltam h megjelölök egy FOSZ-t is ( jelenleg ezen vagyok végzős pénzügy és számvitel pénzintézet)hallgatóként van pénzügy és számvitel vállalkozás és végső esetnek jelöltem h ne maradjak suli nékül ... az államilag támogatott helyem nem bánná hisz fizetősre jelentkeznék mindenképp csak most megyek nyelvvizsgára áprilisba és ha nem sikerül akkor nem lesz meg hozzá a pontom ezért jelölném be a másik szakirányú FOSZ-t (1. félévben teljesen együtt voltunk 2. félévben voltak külön tantárgyaink ) tudom hogy 1.félév után ingyenesen ki lehet jelentkezni és ha felvesznek de mondjuk maradhatok a gyakorlati helyemen? most az a félév következik hétfőn kezdek és ha tetszene talán maradnék 1 évet és következő évben újra próbálkoznék nyelvvizsgával ( ha most nem sikerülne ) sajnos fontos lenne 1 évet nem kiesni árvaellátás, csalásipótlék, adományok szempontjából a hallgató jogviszonyból ... tudom bonyolult vagyok de esetleg valakinek lenne valami tanácsa ?

Gondltam a pótfelvételire is de néztem hogy ott aért jóval magasabb lehet a ponthatár


2018. febr. 8. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek akárhová is, akkor vagy oda iratkozol be vagy sehova. Tehát olyan nincs, hogy felvesznek az első helyen megjelölt egyetemre, de te inkább a második helyen megjelölt FOSZ-ra mész.
2018. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nyilván ha felvesznek első helyen megjelölt alapszakra akk oda megyek nem a fosz-re azt csak azért írnám be h ne maradjak jogviszony nélkül....... de nem FOSZ-ra hanem alapszakra szeretnék járni
2018. febr. 9. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!