Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biztonsági őr vagy budzsofőr?

Biztonsági őr vagy budzsofőr?

Figyelt kérdés

A 2 között variálok, hogy melyiket lenne érdemesebb elkezdeni azért, mert a jelenleg alig vagyok otthon állandoan dolgzom. És azért szeretnék valami ilyesmit, hogy aztán tanulhassak estin tovább (érettségi)

Légyszives értelmes válaszokat kérek!

Nekem ez fontos!


2018. febr. 12. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
buszsofőr
2018. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

buszsofőr

A biztonsági őrök világában rengeteg a visszaélés a munkáltató részéről a munkavállalóval szemben. A közlekedés "biztonságosabb", kiszámíthatóbb ágazat - mondjuk, ha állami céghez mész:)

2018. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
C JOOGSIVAL IS EL LEHETNE HELYESZKEDNI? Mondjuk szállitás? Vagy akár mi? Mik a feltételek a buszsoförnek? Mennyibe fáj? A b kategoria megvan 4 éve!
2018. febr. 12. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom D kategória kell. Pesti vagy? BKV ? esetleg?
2018. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok! Akkor elsönek elkell mennem C-re? És aztán egyből mehetnék is D-re és kb ennyi?
2018. febr. 12. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott helyben nincs valami busztársaság? Pontosan meg tudnád kérdezni tőlük mi kell hozzá? Sok sikert!
2018. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!