Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Közgazdasági kar milyen?

Pécsi Közgazdasági kar milyen?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék jelentkezni FOSZ képzésre gazdálkodás és menedzsment szakra és érdekelnének saját tapasztalarok. Akik ide járnak hogy vélekednek róla? Megbántátok hogy ide jelentkeztetek?

2018. febr. 13. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanitt tanulok alapszakon, de rengeteg FOKSZ-ossal van közös óránk illetve sok barátom is van onnan :) Nagyon jó kar, értékes diplomát ad és nálunk, a KTK-n van Pécsen a legtöbb egyetemi program is. Sosem fogsz unatkozni, ha ide jössz, mindig van valami...közgáz októberfeszt, közgáz majális, orfűi regatta, PEN, közgáz szerdák éjjel, meg nagyon sok szakmai program van az egyetemen belülis, sokszor hívnak meg előadókat híres vállalatoktól (pl. múltkor a Coca Cola Magyarország marketing igazgatója volt nálunk - aki amúgy maga is pte-s volt :))) - illetve járt már nálunk az angol nagykövet is előadást tartani, meg még sokan mások). Szerintem nagyon sok lehetőség van, én nem ismerek senkit sem a környezetemből, aki megbánta volna, hogy ide jött. Én nagyon sok mindent köszönhetek a KTK-nak már most is, úgy érzem, itt találtam meg igazán önmagam :) Nem csak tanulás terén, de olyan barátokat is szereztem, amilyenek eddig még sohasem voltak. Nagyszerű város, nagyszerű egyetem, minden nagyon szuper! :) FOKSZ képzésen is ugyanez a helyzet. Az egyetemen belül amúgy a BA-sok és a FOKSZ-osok nem különülnek el egymástól igazából, sok közös órátok lesz egymással, meg gólyatáborban is egybe rakják a két képzési formát. Úgyhogy, gyere nyugodtan! Hátha a gólyám leszel augusztusban! ;)
2018. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!