Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem ostoba vagyok a fizikához?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok nagyon szeretem a fizikát, jövőben is szeretnék vele foglalkozni, csak nem vagyok elég jó belőle. Az összes osztálytársam utálja, így miattuk nem is haladunk órán nagyon, pedig nem egy rossz iskola az, ahova járok.

Hogyan tudnám magam fejleszteni? Belenéztem egy-két verseny feladatba, hogy milyennek kéne lennem, és elkeserít a fényévnyi különbség az én "tudásom" és a feladat szintje között. :(

Pedig eddig nem volt rossz a fizika óra, de most már nekem nem elég. Többet szeretnék tanulni!

Hogyan oldhatnám meg?

(Ugyanez sajnos a matekra is vonatkozik.)



2018. febr. 13. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó önfejlesztő könyv: Dér-Radnai-Soós példatára

[link]

két kötet, szerintem vagy antikváriumban, vagy könyvtárban megkapod.

A feladatokat old meg egyedül -majd utána(!!!) hátul nézd meg a megoldást. Nagyon segítő.

2018. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!