Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, orvosira készülök, de sajnos a bioszfaktom nem elég, a tanár semmit sem tanít, minden óra felesleges időpazarlás. Dolgozatokat sem írunk semmit sem követel. Azt nem várhatja el, hogy nyaljam be az egész bioszkönyvet érettsegire egymagam, mert sajnos mindent nem értek belőle, amit meg megkérdezek tőle, az esetek 90%-ában nem tud rá válaszolni. Kerestem már, de sajnos a környéken nincs magántanár. Pesten vannak jó tanárok, de en sajnos vidéki vagyok.Szinte minddnből jeles tanuló vagyok, egyedül a kémiafakt okoz nehézséget, szinte mindig négyest kapok, csak egy kicsi választ el az ötöstől. A fakt is egész hiányos, de azt magánórán pótolom, és a különtanár szerint képes lennék az orvosira. Sajnos ilyen feltételek mellett nekem már alig van önbizalmam ée nagyon félek az érettségitől. Mit tegyek még? Érdemes megpróbálnom az orvosit így? 2 nap van a jelentkezésig

2018. febr. 13. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz, veszteni valód nincs. Amúgy meg sajnos be kell nyalni az egész bioszkönyvet, egyetemen is lesz ilyen, hogy fel kell találnod magad és önállóan megtanulni a dolgokat. Bőven van felkészítő anyag a neten, de online is kereshetsz felkészítő tanárt. Iskolán belül is csak van még egy biosz tanár aki tud segíteni.
2018. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk vállald a felelősséget! Mert már lassan mindenki hibás csak te nem azért mert nem tanulsz. Az orvosin se fogja senki sem fogni a kezed. Ha nem értesz valamit, akkor nem a gyakorin kell szidni a tanárt, hanem googlet kell használni és utána kell menni. Most és a jövőben is. Oldalak százezreit fogod még tanulni tök egyedül! Láss hozzá!
2018. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!