Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételizhetek egyetemre ha...

Felvételizhetek egyetemre ha nincs meg a minimumponthatárom? Ha befejezem az angol nyelvvizsgámat ( csak szóbeli van meg még) és mellé leteszek még egy másik közepet akkor elfogadható a jelentkezésem? Mert úgy már elérem a minimum pontot

Figyelt kérdés

Nincs meg a 280 pont minimumom de tudom hogy juliusig még tudok pótolni dokumentumokat amiket még most esetleg nem szereztem meg

Angol nyelvvizsga írásbelijét letudom márciusban és mellé csinálok orosz középfokút is.



2018. febr. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Elméletileg lehetséges, de arra kell ügyelni, hogy a nyelvvizsgákat kb 2 hónappal a július 11. hiánypótlási határidő előtt le kell tenni, mert 60 nap a törvényi előírás, mialatt ki kell javítani, + fel kell tölteniük a központi nyilvántartásba a nyelvvizsgákat.
2018. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen azt tudom :) nagyon szépen ksözönöm!!!
2018. febr. 13. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Elméletileg igen. De lehet egy kérdésem? Miért akarsz egyetemre menni, ha érettségin nem sikerült egy 3as szintet megütni? Ráadásul azok a szakok ahova a minimum is elég, pont a nehezebbek.
2018. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néges és ötöts érettségi jegyeim vannak a matekot kivée mert abból sosem teljesítettem jól és az csak kettes...
2018. febr. 14. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát de akkor meg megvan a 280 pont. Két 70%-os érettségivel már megvan. Gondolom úgyse olyan szakra mész ahova matek kell.
2018. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!