Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beadhatom ide még holnapig...

Beadhatom ide még holnapig vagy nem? Sürgős?

Figyelt kérdés

Germanisztika (skandinavisztika) az amit kinéztem harmadik helyre hátha nem sikerülne az első kettő /gyógyped vagy konduktor/ viszont németet NEM tanultam még soha, emelt törim van és idén lesz egy emelt angolom /B2 nyelvvizsgám már meg van hetedik óta/ viszont mivel GERMANisztika azt hittem kötelező a német emelt.. de az elténél ezt találtam : " angol (E) v. német (E) v. német nemzetiségi nyelv (E) v. német nemzetiségi nyelv és irodalom (E) és

angol v. francia v. holland v. latin nyelv v. magyar nyelv és irodalom v. német v. német nemzetiségi nyelv v. német nemzetiségi nyelv és irodalom v. olasz v. orosz v. spanyol v. történelem (egy vizsgatárgy csak egyszer választható)"


Tehát elég az én emelt törim (85%) és az emelt angolom?

Nagyon fontos lenne! Mivel a skandináv országok szerelmese vagyok ez annyira szuper lenne..

Bocsi az utolsó pillanatos kérdésekért!!

Köszönöm előre MINDENKINEK!

19/L



2018. febr. 15. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

hát ha a gyógypedagógiára nincs elég pontod akkor skandinavisztikára sem lesz.

Jobb lenne ha a gyógypedagógiát lentebb engednék, nagy ész nem kell a hézagosokkal való foglalkozáshoz /mint szerintem a többi pedagógusi pályához sem/... a germanisztikához viszont annál több. EGYÉNI VÉLEMÉNY

2018. febr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Jó nagy hülyeséget írt az első. Nyelvszakhoz se kell sok ész csak nyelvérzék, meg fenék a magoláshoz.
2018. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, beadhatod.
2018. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
MA van mindennek a beadási határideje.
2018. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

azert szerintem tobb nyelven beszelni hasznosabb.. mint azokkal foglalkozni akik igazabol fogyatekosok. Nem gonoszsag, de minek? Szegenyeknek ugyse lehet normalis elete, akkor?

elso voltam

2018. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!