Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem értem, akkor nem kellett...

Nem értem, akkor nem kellett volna rányomnom a hitelesítésre, e-felvételin?

Figyelt kérdés

A diplomámat szeretném, ha majd figyelembe vennék pontszámításnál, de azt csak nyáron kapom meg, de megpróbáltam most módosítani a felsőfokú tanulmányaim adatain, de azt írja, hogy hiba történt, mert ugye én máshogy hitelesítette most, ezért vissza kell vonnom a hitelesítést és azt írja, hogy ezt ma éjfélig tehetem meg, de email-ben meg pl. nem ír határidőt, csak hogy módosíthatok az adatokon, de akkor újra kell hitelesítenem.


Köszi előre is a segítséget!


2018. febr. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha változtatni akarod az adataidat, vissza kell vonnod a hitelesítést és újra hitelesíteni az adatok változtatása után. Hitelesítésig február 21-ig van lehetőség, az adatok feltöltésére, felsőfokú intézmény megjelölésére pedig ma éjfélig.
2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezt értem, csak én a diplomámat, ha nyáron fogom megkapni (júli 11 előtt) akkor fogom tudni csak kitölteni az ezzel kapcsolatos adatokat, de ehhez elvileg újra kell majd akkor hitelesítenem... de fogok tudni vajon akkor?

2018. febr. 15. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit akarsz most módosítani az adatokon???

A hiánypótlás végső határideje július 11.

2018. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, csak amikor megpróbáltam, azt írta ki, hogy 15.-e éjfél a hitelesítés végső határideje... akkor nem értem, miért ír ilyeneket, amikor majd akkor is újra kell hitelesítenem... Na mindegy.
2018. febr. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!