Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti VMG-be mit kell...

A Budapesti VMG-be mit kell vinni magamon kívül szóbelire? Mert én sehol nem találtam róla infót. Aki tud, az csatolna linket is?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszi!

2018. febr. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, kaptál levelet a VMG-től (bármi is legyen az), amelyben közölték az információkat. Az időpontot is tudod valahonnan, ugye? Hát annak megfelően járj el! Ha biztosra akarsz menni, fel is hívhatod a VMG-t (bármi is legyen az), és megkérdezheted.
2018. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
28-án derülnek ki a szóbeli eredmények, csak gondoltam, hogy megkérdezem, mert nem találtam sehol.
2018. febr. 24. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat?
2018. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként majd amikor kiírják a szóbelire behívást akkor ott leírják mit kell vigyél, ami tagozattól függően nagyon más lehet.
2018. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vizuális kommunikációra szeretnék menni! :)

És köszönöm a válaszokat! :)

2018. febr. 25. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Oda tavaly egy fényképet kellett vinni magadról, egy kézzel írt bemutatkozást, ezeket beszedték. Kellett még vinni pár képet, akármilyet, nem lényeg ki csinálta, újságból is jó volt kivágva ami egy kreatív feladathoz kellett. Másra nem emlékszem, jogy vinni kellett volna.Füzetet meg ellenörzőt nem kellett.Aztán hogy idénre ugyanez kell-e nem tudom.
2018. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szóbeli úgy kezdődik, hogy gyülekező az bejáratnál, onnan fel kellett menni szülőstől mindenkinek egy terembe, ott elmondták hányan jelentkeztek, stb, bemutatták a leendő ofőt utána névsor olvasás, csoportokra osztás. Itt a szülőknek el kellett menniük és a három órás szóbeli itt kezdődött, 3 helyszínen, csoportokbs egy-egy óra minden helyszín.
2018. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!