Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A III. Béla Gimnáziumba...

A III. Béla Gimnáziumba hogyha két 30 fős osztályt indítanak, amit 3 angolos és 2 németes csoporta bontanak még, és az ideiglenes sorrendben ha 55. vagyok akkor sok esélyem van?

Figyelt kérdés

Azért félek kicsit mert hát a többség angolos..és ha 60 diákot vesznek fel és az angolos csoportok már megvannak akkor hiába vagyok 55..mert akkor már csak németeseknek van hely..

Huh..nem tudom mennyire érthető amit leírtam..


És van esetleg itt valaki aki a III. Béla Gimnáziumba tanul Baján?


Előre köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 9. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
55. helyen be fogsz kerulni biztosan. Nem tudom, honnan van az informaciod a csoportbontasrol, de rossz. Olyan nyelvi csoportok fognak indulni, amire szukseg van. Ha mindenki angolt akar tanulni, akkor a 2 osztalybol lesz 4 angolos csoport. Udv: egy belas tanar ;)
2018. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszát!

Az iskolájuk honlapján olvastam, de akkor úgy látszik hogy félre értettem.😊

2018. márc. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!