Mit csinál pontosan egy dekoratőr? Megéri annak tanulni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen irányokba terjed ki a szakma. Dekoratőr-dekorátor? Tudom, hogy kirakatokat rendez be, de még mit csinál? Sütiket lehet-e dekorálni vagy kidekorálni egy...ruhát? Bútorokat lehet-e tervezni? Falat dekorálni?

Csak nem pontosan értem...Ja és, hogy mit tudok a szakmával kezdeni. Gondolom sehogy sem lehet összeegyeztetni a már meglévő szakács szakmámmal...nem is kell, csak kell egy szakma amivel jól keresek és szeretem. Kreatív vagyok, szeretek új dolgokat létrehozni. Az embereket nem nagyon szeretem, de elviselem őket. Divat és stílustervező nem szeretnék lenni, mert nehéz befutni. Cukrásznak lenni kemény...Papírmunkát sem csinálnék. Nem tudom merre van az irányom...ha valaki tudja, hogy jöhetek rá, ötleteket elfogadok. Mit érdemes tanulni? A Legrosszabb esetben lesz egy éttermem ami még jól is néz ki...


2018. márc. 10. 17:59
 1/1 A kérdező kommentje:
👍
2018. márc. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!