Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az érettségit...

Szerintetek az érettségit vagy a cnc programozót csináljam meg?

Figyelt kérdés
Most végzek gépi forgácsolóként, és nem tudok dönteni.

2018. márc. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a programozó képzés érettségihez kötött így elég triviális a dolog:)
2018. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá, megkérdeztem a sulimban.
2018. márc. 14. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi. Anélkül esélytelen vagy az életben. Az a létezés minimnuma. Utána lehet még a cnc, de először legyen érettségid!
2018. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Mind2-őt érdemes de ne feltétlenül nappali tagozaton
2018. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb munkáltató már csak azért is megköveteli az érettségit, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a jelölt legalább olvasni tud.
2018. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ne nappalin? Az esti vagy a nappali a nehezebb? 10. érettségis osztályból mentem át szakmunkás szakra.
2018. márc. 14. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért irtam hogy ne nappalin mert furcsa lenne beülni majd 18 évesen beülni ujra 15 évesek közé tapasztalatbol mondom és egyes tanárok lehett megkérdezik hogy jol átgondoltad de ha ez nem hátráltat akkor megfelelő a nappali képzés is
2018. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az érettségi egy nagyon alap dolog. Én pl.: szinte semmit sem tanultam a gimnáziumban, az írásbelikre szinte egyátalán nem készültem. A magyarból órán 1 vagy 2 feldatsort kitöltöttünk és matekból magamtól kb 5dbot megcsináltam.


A szóbeli tételek nagy részét másoktól kértem el és az írásbeli után még kb 5-6 tételt ki kellet dolgoznom. Kb 4 nap alatt megtanultam minden tételt.


Az érettségim átlagos 80% fölöttire sikerült 2 emeltel.


Magyarul ... az érettségi egyátalán nem nagy dolog és része az alapműveltségnek, szóval nem érdemes kihagyni.


Nem is értem mért gondolkodsz ilyeneken...

2018. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!