Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Estire menjek,...

Mit tegyek? Estire menjek, vagy van valamilyen jogi választásom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy informatikai szakközépbe jártam (0.-os nyelvi előkészítőre), de elegem lett a rossz tanítás miatt (informatika oktatás miatt) és 2010 április elején átmentem egy másik informatikai szakközépbe(ez is nyelvi előkészítős osztály). Ott egy plusz olyan tantárgyat tanítottak, amit én nem tanultam addig (közgazdaság). Most, év végére megbuktam ebből, mivel nem tudtam belőle semmit, és pótvizsgáznom kell az egész éves anyagból. Meg lehet oldani valahogy pótvizsga nélkül (akár iskolaváltással, akár estire), hogy következő tanévben érettségizzek mindenből és ne kelljen ezt a tantárgyat tanulnom? Budapest közelében lakom.
2010. jún. 10. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!