Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire gáz szakgimibe járni?

Mennyire gáz szakgimibe járni?

Figyelt kérdés
Világéletemben nem voltam jó tanuló, erős 3-as átlagom van. Sulit most kellett kiválasztani,fel is vettek abba a szakgimibe ahova menni akartam. Viszont most megfordult a fejembe hogy nem gáz e ilyen suliba járni... A gimisek istenítve vannak,és lenézik azokat akik szakot tanulnak.. :/ az ilyen tanulók pedig elvannak könyvelve buta embereknek :/ szerintetek?

2018. márc. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz.

Azokon kívül, akik éppen középiskolába járnak, senkit nem érdekel, hogy ki milyen gimibe jár/járt.

Aki le akar nézni, az meg fogja találni rá a módot, teljesen mindegy, hogy hova jársz és milyen jó eredményeid vannak :D

Ha erős 3-as átlagod van, valószínűleg nagy zseninek nem vagy elkönyvelve már most sem. A gimiben, ahova a kitűnő és 4-5-ös tanulók fognak egy osztályba összekerülni mindenhonnan, valószínűleg sok elismerésre nem számíthatnál.

2018. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha eldöntötted, hogy te az akarsz lenni akkor nyugodtan. Én 4,4 - es átlaggal megyek szakgimibe csak azért mert tudom mi akarok lenni. Ne zavarjon ez téged! :)
2018. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha nem tanulsz. Szakgimiben is lehet tanulni. Igaz ott könnyen el lehet kallódni ha leszoksz tanulásról.
2018. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán!! Ne foglalkozz vele mit gondolnak mások!
2018. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ne aggódj ezen:)

És ha belegondolsz akkor még jobb is a helyzeted, hisz kitanulsz egy szakmát és már egyből ott lesz a kezedbe mig mások okjval 3 évig kinylódnak és ha úgy gondolod hogy tényleg ezzel akarsz foglalkozni akkor mehetsz felsőoktatásba és garantáltan többet fogsz keresni. Sőt, ha mégsem érdekel annyira, az se baj mivel ott van ez a szakmád lesz egy érettségid és úgyszint mehetsz felsőoktatásba egy másik szakon, igy két szakmád lesz a kezedbe.

Nem olyan rossz dolog ez:))

2018. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!