Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinfóra, mechatronikai...

Mérnökinfóra, mechatronikai mérnöki szakra milyen teljesítményű gép ajánlatos?

Figyelt kérdés
Nem tudom annyira részletesen, hogy pontosan miket fogunk csinálni, ezért érdekel, hogy milyen kategóriájú gép kéne, videokártya, proci, ram, stb.. (tudom, hogy biztosítanak elvileg ott is gépet, ha valakinek nem lenne, de nekem sajátom lesz).

2018. ápr. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy laptopot amiben ssd van es sokat bir az akku. Ha meg gepet akkor is lehet alapgep csak a monitor legyen full hd es minnel nagyobb.
2018. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most programozáshoz, matlabhoz, cad programokhoz nem kell nagy gép így alap szinten.

8gb ram, 120gb+ ssd, i3-i5 proci, dedikált vga nem feltétlen szükséges. Elvileg már szállingóznak az AMD Ryzen laposok, érdemes.utánanézni.

Ez az első 2-3 évre 100% elég, utána már felhasználás függő.

Ha nem csak asztali gépként akarod használni, hanem hordozod, akkor nagyon fontos, hogy jó minőségű legyen a gép háza. Érdemes 13"-os gépet nézni ilyen célra, ha nem akarsz sokat játszani.

2018. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 8 éves hp probook 4720s-em van, csak tettem bele egy ssd-t.

Nemm tervezem lecserélni egy darabig.


Mérnökinformatikus

2018. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérnökinfora elég lesz egy raspberry pi.
2018. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!