Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hallottátok hogy a KRF milyen...

Hallottátok hogy a KRF milyen nagyvonalú volt?

Figyelt kérdés

tegnap olvastam h a Károly Róbert Főiskola elengedi azoknak a költségtérítéses hallgatóknak a jövő évi tandíját, akiknek volt árvízi káruk ... aki meg államilag támogatott volt, annak a jövő évi koli díját fizeti a suli ... és ez mind Gyöngyösön.

Nem vagyok oda a suliért, de emberségből 5ösre vizsgáztak nálam.

Én Miskolci Egyetemen tanulok, és ez BORSOD, ahol a legnagyobb károk voltak, és szintén az árvíz elvitte a házunk, kreditet alig tudtam összeszedni, 2 vizsgámmal vagyok elmaradva, nem tudok felmenni most,úgyanis Miskolctól több mint 100 kmre lakom, és most a házzal foglalatoskodunk, tanulni egyszerűen nem bírok, pedig ösztöndíjas vagyok, szval hanyag tanuló sem vagyok .. bárhogy is szeretném sikeresen lezárni a félévet, most nem bírom megtenni ...

Kértem halasztást, nem engedélyezik, július 2ig hosszabbították meg a vizsgaidőszakunkat, 1 héttel tart tovább mint kéne ... hát július 2.án is vszinű koszban leszünk, mert nehézkes a felújítás, és a pénzt is megkell vhogy teremteni, mert a biztosító még nem fizetett.... szval most dolgozom.

szinte az összes suliban találtak valami megoldást ez ügyben nálunk nem ...


Ez nem kérdés akart lenni, csak gondoltam leírom a véleményem, akinek bármilyen tapasztalata van ezzel kapcs, írhat ...


22F


2010. jún. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ez szuper:D
2010. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondolom KRFes vagy ... :D
2010. jún. 11. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam is tanultam a Miskolci Egyetemen és - mindennemű pozitívum mellett - rettenetes lehúzások zajlanak ott, a TO-n levegőt is csak különeljárási díj fejében lehet venni. Sajnos azt kell, hogy mondjam, a Dudujka-völgyieket ismerve ezen abszolút nem kell meglepődni...
2010. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, én bevallom nem érzem ott jól magam ... se a társaság nem jön be, se a színvonal...

nem azt akarom én h engedjék el nálunk is a tandíjat pl, hanem legyen egy kis emberség, hogy tolják ki azt a rohadt vizsgaidőszakot vagy 2-3 héttel, addigra valamelyest az emberek élete is helyrejön, de semmi...

mikor voltak a nagy vízek, feljelentkeztem egy vizsgára, másodszor, mert elsőre sajna meghúztak ... a víz miatt nem tudtam bemenni a 2. vizsgára sem, erre közölték velem hogy már csak dékánira mehetek, mert nem óhajtanak kiírni újabb pótvizsga időpontot ... 3.ra sikerült, de egyértelmű h a pénzért ment, hisz ugye 3000 ft a dékáni méltányossági engedély ...

2010. jún. 11. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

15:34 vagyok

nem vagyok KRF-es de óriási dolognak tartom:)

Egy SZTE-s:D

2010. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!