Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleménytek a rekraáció,...

Mi a véleménytek a rekraáció, egészségfejlesztés szakról?

Figyelt kérdés
2.as vagyok egy sima gimi angol tagozatán.Most kellett faktot választani, biosz kémiát választottam, mert fogorvosnak szerettem volna menni. Sajnos mostanában sok negatívumot hallottam ezekről, és kicsit megbántam a kémiát!! Megtetszett az egészségfejlesztéses téma, ilyen helyen szivesen, tanulnék/dolgoznék, ahogy láttam a biosz oda jó is lenne +tesi!! Elvileg sportos alkatom van, bár mostanában sokat nem sportolok, szerencsés alkat vagyok. De ez nem elég egy tesi érettségihez:D Gyakorlattal lenne problémám szerintem. De ha már most nyáron elkezdek kicsit edzeni, és megkérem a tesitanárt segítsen, meglehetne csinálni??? Mi a véleményetek erről a szakról??? érdemes megpróbálni?? még a pszichológián gondolkozom, az is érdekel. Légyszii normális válaszolók írjanak:)
2010. jún. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogorvostól miért ment el a kedved? Szerintem avval jobban járnál.


Mindegyik szakmáról rengeteg rosszat lehet hallani, olvasni! Régen én is így voltam, kicsit elment a kedvem attól amit kinéztem éppen emiatt, de utána a többinek is utánanéztem és csak a negatívumokat sorolják mindenről :-)

2010. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért ment el a kedvem, mert kb 8év mire normális fogorvos lenne belőlem, és még utána se biztos h dolgozhatok:S Arról nemis beszélve h elsőre alig vesznek fel v.kit...

Mért mondják h a rekraáció büfészak??? ez most nagyon megtetszett, mivel az egészség fontos számomra, emellett gondoltam h elvégzem a pszichológiát, vagy jógát... és mindenképpen csatlakozni szeretnék az állatvédőkhöz is, ha elég idős leszek!!! komolyan érdekelnek ezek a dolgok.....sajnos rá kellett jönnöm arra h nem én fogom megváltani a világot...azt az egész világnak akarnia kéne, így inkább jobban teszem szerintem ha azt csinálom amit szeretek, mert manapság nem lehet megjósolni milyen munka lesz "menő" öt év mulva...

lehet megbánom...:( de mindenképp szeretnék segíteni állatoknak,embereken....+környezetvédelem

semmiképp sem akarok lenni egy irodában punnyadó bölcsész diplomás... az nem én lennék

V.ki írjon aki a pszichológia vagy rekraáció szakon van v.hol!!! légysziii vagy ha valakitől hallott már jót rosszat róla

2010. jún. 12. 09:28
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én 12.-es vagyok és tavaly csináltam meg a tesi érettségit 95%-ra. :) Szerintem nem nehéz, de edzeni kell rá. Amúgy én is a rekreációra szeretnék menni.
2011. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!