Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miert viszik le es utana fel...

Miert viszik le es utana fel a korhatart?

Figyelt kérdés

2013ban levittek 21-eves korra a nappalis korhatart en 92es vagyok es 20'evesen nem mehettem nappali tagozatra szakmat tanulni.a korabbi 22rol vittek le.

2016ban felviszik 25 re.

Miert kell valtoztatni?

Folyamatosan.

Es ezzel nem gondolnak bele hogy diakokat szivatnak,eletuket.

25 eves vagyok es ezert a bakolvesert amit csinalt a kormany ,depresszioa lettem nincs szakmam.


2018. ápr. 8. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak nappalin lehet tanulni szakmát, miért nem mész valamilyen esti képzésre? Mellette tudsz dolgozni, sok olyan munka van, amihez nem kell végzettség. Ott tapasztalatot is szerzel, tudást, így máris értékesebb leszel a munkaerőpiacon. Nem ettől lettél depressziós, viszont az nem is segít, ha folyamatosan másokra hárítod a felelősséget.
2018. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Értem.

Hibáztassuk az állambácsit, azért mert 18-19 éves korodra nem sikerült elvégezni a középiskolát. S még úgy is lett volna 2 éved a szakmáig.

Hibáztassunk másokat, mert számodra nem létezik az a fogalom, hogy "esti".


Azért lettél depressziós, mert nem tudsz alap problémákat megoldani.

2018. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ooo. En 20 evesen tettem erettsegit,nem 19,v18 mert 5osztalyos gimnaziumba jartam plussz idegen nyelv. Egyetemre nem jelentkeztem mert azt gondolom egy jo szakma sokkal tobbet er,mint egy dunat rekeszto szak.

Jartam esti kepzesre ahol nem biztositottak a gyakorlatot,heti 2szer volt csak oktatas,szinten de oda azok jarnak akiknek van munkajuk szakmajuk,benne dolgoznak csak meg egyet akarnak .

Nem az a egy korosztaly hanem vegyes, fokent idosebbek 40 ev koruilek fokent.

Nem tudtam veluk kialakitani kapcsolatot,haverkodni.

Nappalin en korosztalyom lett volna csak hat... de akik most 21 evesek 4 evig tanuhatnak nappalin ezt tartom igazsagtalannak,amikor en akartam 21evesen nem tanulhattam,az itthonlet meg kikeszitett,mert munkahelyet erettsegivel lehetetlen talalni kapcsolatok nelkul.

2018. ápr. 8. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor matekot is tanultál.

20 és 21 között van egy teljes év.

Akkor mit csináltál? Megint csak kifogások...


Gyakorlatot meg találni kell és? Elmész és keresel.


Az meg kit érdekel, hogy hány évesekkel tanulsz együtt? Tanulni mész és nem haverkodni..


Tipikusan megsavanyodott saját hibájából szenvedő ember vagy. Lépj túl rajta vagy a saját dögszagú sajnálatodban fogsz meghalni, mert igazából senkit sem érdekelnek a problémáid.

2018. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!