Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyakorló ápolónak szeretnék...

Gyakorló ápolónak szeretnék estin tanulni, de hogy lehetséges gyakorlatra járni, suliba és dolgozni is? Segédápolói munkára gondoltam melette, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném elvégezni.22 éves vagyok és ez minden vágyam viszont nem tud az anyukám támogatni. Gyógymasszőr a szakmám de itthon borsodba telített a kórház, pedig amellett tudnék tanulni. Munka lehetőség kevés, de valamiből fizetnem kellene a kiadásaim. Segédápolóként,hogy tudnék bekerülni egy kórházba?

2018. ápr. 10. 10:30
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tudom hol akarsz dolgozni meg tanulni, de Budapesten tuti találsz melót segédálpolóként.

Estin úgy tudsz, hogy vagy beiskoláz a munkahely, vagy szabaddá teszed a péntek és szombat délutánodat.

2018. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!