Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van, hogy felvegyenek a Pesti Broadway Stúdióba? A bejutás könnyebb, mint a Színművészeti Egyetemre? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék musical színész lenni. Már nagyon fiatal korom óta szeretnék színész lenni. (Ha pontosítani szeretnénk kb. 9). Hangom az elméletileg megvan, éneket három éve tanulok, csak az a gond, hogy inkább klasszikus technikát veszek. Vagy hát ez nem is tudom mennyire gond. Most egy Zeneművészeti Szakgimnáziumban vagyok ének szakon, kilencedik osztályban. Egy Nemzeti Színházban is stúdiós vagyok, viszont azt még csak nem rég kezdtem el, mivel nem tudtam, hogy van lehetőség ilyenre. Táncolni jövőre kezdek el,ha az időm megengedi. Minden álmom az, hogy az Operettszínházban tudjak játszani.:) még mit kéne tennem, hogy biztosa(bba)n sikeresen felvételt nyerjek. Vagy érettségi után egyszerre próbálkozzak a Szfe-vel inkább? ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném /15L

2018. ápr. 11. 02:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az éneken és táncon (mozgáskultúrán) túl fontos a dráma, az érzelmek kezelése (megélése, felszínre hozása, megtartása, kimutatása), nem csak hanggal és mozgással, de mimikával, gesztikulációval, stb... Szerintem, erre is fordíts egy kis időt (esetleg színjátszó körben).

Én a helyedben mindkét helyre beadnám a jelentkezésem, mert egyik sem arról híres, hogy elsőre bejut az ember. :) Viszont, azt hallottam, hogy jóval kevesebb eséllyel jutsz be az Operettbe a Színműről, mint a színház saját sulijából.

Egyébként, mintha úgy láttam volna, hogy idén pl. nem indul ilyen szak a Színműn, csak prózai.

2018. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!