Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami esély a munkaszerzé...

Van valami esély a munkaszerzésre?

Figyelt kérdés

Egyelőre 11.-es vagyok, gimnáziumban tanulok

szeretnék a METU-ra tovább menni, grafikus tervező szakra, előtte viszont szeretnék OKJ-t ami szintén grafikus tervező (kapok kreditet a portfólióra utána, és mivel fizetős, ezért az a 2 félév amit kapok érte megéri)

Voltam nyílt napon is és egészen megtetszett...

De vannak kétségeim, mivel, ha el is végzem az egyetemet, elég nehéz munkát találni, és pont attól félek, hogy nem fogok..

Esetleg valaki jár/járt hasonló szakra és el tudja mesélni a tapasztalatait?



2018. ápr. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen munkát biztos fogsz kapni. Mondjuk 90% hogy nem a diplomáddal. Nem értem miért öltök bele a tanulásodba feleslegesen kemény százezreket. Sokkal piacképesebb végzettséggel is nehéz munkát találni.
2018. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de mást nem igazán találtam, ami leköt, elmehetek máshova is, csak, ha abbahagyom, mert nem érdekel és nem bírom akkor meg rosszabb lesz csak...

Külföldre gondoltam, hátha ott jobb...

2018. ápr. 11. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem külföldön sem jobb, itt is annyi eséllyel találsz munkát, mint ott.

(Reprezentatív mintám (...:D) egy emberből áll, aki Londonban végzett egyetemi grafikusképzés után sem talált annyival könnyebben, vagy annyival jobb munkát, mint amilyen itthon is van.)

2018. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a példát :D

egyébként elég sok mindentől függ ez az állás kérdés, mert eddig csak az ellenkezőjét hallottam annak amit mondtál

2018. ápr. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!