Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-ről tudna mesélni valaki?

PTE-ről tudna mesélni valaki?

Figyelt kérdés
Főként az Egészségtudományi Kar érdekelne, esetleg aki odajár, tudna írni? Mindenre kíváncsi vagyok, milyenek az órák, az oktatók, a közösség, a város?

2018. ápr. 26. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de én a PTE-re járok. Igaz másik karra, de rengeteg ETK-s barátnőm van. Amit látok, az az, hogy nagyon sokat kell tanulniuk, ETK-n nagyon sok ZH van év közben is... 60%-tól van a kettes náluk és olyan tárgyaik is vannak többek között mint a biokémia, élettan, anatómia, stb. tehát egy csomó oylan tárgy amit ugye pl az orvosin is tanítanak. Viszont a sok tanulás ellenére is nagyon szeretnek a barátnőim odajárni, jó a közösség nagyon (bár a PTE-sek általában szeretik a PTE-t, mert maga Pécs is jó kis egyetemváros, sok hangulatos hellyel rendelkezik, hét közben különböző bulik is vannak egyetemisták számára stb). Az ETK-s gólyatábor is nagyon jó szokott lenni, úgy hallottam. Ha Pécsről ki kéne emelnem "híresebb" karokat, az ETK-t is bele venném, az biztos, a TTK, ÁOK, KTK, BTK mellett.
2018. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én odajárok, igaz nem Pécsre, de ETK-ra.
2018. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!