Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Legjobb autós iskolák budapesten?

Legjobb autós iskolák budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom h rengeteg van de aki lerakta es ajanlana az iskolat
2018. máj. 6. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csigavértől menekülj
2018. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szuperjogsinál csináltam a kreszt. Átmentem elsőre 2 hibapontal, de csak azért mert megvettem az etitan gyakorló programot. Gyakorlati vezetés viszont egy hulladék volt, szóval átjelentkeztem a Dodgem autósiskolához. Átmentem elsőre a forgalmin is.
2018. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. És a Dodgemnél is megcsináltad volna elsőre a kreszt?

Szóval akkor azt mondod, hogy oda érdemes menni?

2018. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gyorsjogsinál csináltam a kreszt, e learning el. Meglett egyből.

Gyakorlatra viszont át kellett mennem másik iskolába ugyanis ahhoz képest hogy a gyorsaságot nyomják, a sikeres kresz után kb 8 héttel tudtam volna elkezdeni vezetni és kb heti 2 órát összesen. Vagy kifizetem a sürgősségi felárat ami nem kicsi és mivel tele volt a kirendelt oktató így is valszeg lett volna belőle 3 óra/hét.

Szóval gyakorlat a Dekmár sulival volt. Ugyanaz az e learning van náluk is szóval valószínűleg ugyanúgy meglett volna a kresz.

Az oktatók nagyon rendesek. Bármikor ajánlanám őket. Annyit hozzá kell tennem, hogy őszinték is. Ha azt látja hogy kell még idő mert nem fog menni a vizsga akkor meg is mondják. Elenged vizsgázni, de előre szól. Lefizetni pedig nem enged, ha nem tudsz vezetni és pont.

Tudom, ezt nem kérdezted, csak sok esetben ez is felmerül.

2018. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: Valószínűleg igen. Nem az oktatáson múlt, ugyanis semmi nem maradt meg abból, amit az órán tanítottak.


Az 5000 ft-os etitan gyakorlót csinálgattam és kb ugyan azok a kérdések voltak a vizsgán. Szóval kb semmi értelme nincs tanfolyamra járni (szerintem), elég lenne ha mindenki 50x kitöltené az etitant és szinte biztos, hogy max pont körüli lesz a vizsgája.

2018. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!