Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 8. kerületi VMG-hez milyen...

A 8. kerületi VMG-hez milyen átlag kell? A Dráma szakra

Figyelt kérdés
Jövőre felvételiztek. (2019)

2018. máj. 8. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A központi felvételit írd meg tutira és felvesznek bárhova!!
2018. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül
2018. máj. 9. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
20 pont feletti matek és 36 feletti magyar kell, hogy behivjanak szobelizni. A szobelin min. 20%-ot el kell érni, tökmindegy a hozott pontod, ha ez nincs meg, nem rangsorolnak. De a szóbeli irtó jó, aki a VMG-be való simán lenyom 20%-ot. Én médiára fogok járni :-)
2018. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4-5-ös átlag simán jó.
2018. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-5-ös átlag, 60 feletti központi és egy jó szóbeli, ami viszont nem igazén tanulható, vagy látnak benned valamit vagy nem.
2018. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az előttem szóló írta, így van.

Volt olyan a szóvelin, aki 89 pontos központival, maximum hozott ponttal jött. A szóbeli szegény tök kuka volt, a szóbelin nem érte el a minimumot, és nem vették fel.

De nagyon-nagyon-nagyon ajánlom, hogy menj előkészítőre, év végén - év elején van, 6 alkalom. Nem klasszikus előkészítő, matek--magyar, hanem 6 alkalom, 6 téma, 6 leendő tanár. Itt aztán belelátsz a suli életébe + hogy mit fogsz tanulni - nem szólva arról, hogy a szóbelire nagyon jó "előkészítés", hiszen ott is több helyszínen, több téma, több tanár - szintén csoportokban.

Ráadásul, én már összebarátkoztam az előkészítőn elég sok mindenkivel, akik a szóbelin is csoporttársaim lettek, így abszolút nem volt para - nem utolsósorban Ők lesznek az osztálytársaim is:) Már most nagyon jóban vagyunk, majdnem minden héten találkozunk:)

A Vörösmarty egy egészen más világ mint a többi iskola, itt aztán tényleg megtalálod a hasonló embereket.... Életem legjobb döntése volt, hogy ide jelentkeztem, számolom a napokat szeptemberig, suliba ennyire még nem akartam járni :D

2018. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tanév végén - elején van az előkészítő, bocsi félreérthető voltam, hanem november-december-január valahogy így...

Fontos, hogy a nyitott napon - aznap legyen nálatok pénz, és fizessétek be, mert nagyon hamar betelik.

2018. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is boven 80 feletti kozpontival es max hozott pontokkal felvetelizett dramara, de itt tenyleg a szobeli szamitott a legjobban. O is jart elokeszitore, es nagyon sokat jelentett, elokeszito nelkul valszeg nem sikerult volna ilyen jol a szobeli.

Remelem, hogy o is hamarosan talalkozik majd leendo osztalytarsakkal.. mondjuk a nyelvi felmeron jovo heten :-)

2018. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én médiára megyek,sz osztálytársakkal heti szinten van találkozó. A dráma média színvonal hasonló,és a felettünk lévő diákok (akik nagyon jófejek) aztmondtak a kettő tagozat jóban van.Én médiára úgy nyertem felvételt,hogy 70 pont írásbeli,44 bizonyítvány,és a szóbelim 42 lett,ezzel 54.helyen voltam előzetesben és bőven felvettek.
2018. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát, sokat segítettek! ;)
2018. máj. 16. 05:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!