Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmával lehet jobban...

Yolókai mór kérdése:

Melyik szakmával lehet jobban keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 eves vagyok, 2 eve dolgozom fizikai munkaskent. Meguntam, tanulni szeretnék. Az erettsegim majdnem szin 2-es tehat ami leginkabb szoba johet az az OKJ. Leginkabb az informatika erdekel, mennyi penzt kereshet megkozelitoleg egy rendszergazda, szoftverfejleszto stb, nem tudom mik vannak még..

Lehet nagyravagyo vagyok, de netto 300-350 ezres fizetesrol almodok egyszer, minimum! Informatikuskent ez lehetseges? Illetve milyen OKJ-s szakmak vannak még, amikkel ehhez hasonlo penzeket lehet keresni?



2018. máj. 17. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz programozni, gond nélkül elérheted, diploma nélkül is.
2018. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy benne akkor 300 többszörösét is keresheted
2018. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nagyravagyo vagyok, de netto 300-350 ezres fizetesrol almodok egyszer, minimum!


Hát akkor érettségizz újra és menj egyetemre, egy szoftverfejlesztő vagy programtervező informatikus ennek a kétszeresét is megkeresheti.

2018. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!