Lehetek így magántanuló?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok sajnos rontottam kb 3,9 4-és az átlagom gimnazista vagyok. Több mint 300 óra hiányzásom van,pszichológushoz járok családi okok miatt mert elvileg szorongás alakult ki nálam. Vagy esti tagozatos gumin vagy magántanulóságon gondolkodom. Az utóbbiba a szüleim annyira nem akarnak belemenni merthogy drága. El vagyok nagyon keseredve mert egyszerűen pánikolok közösségben faktor egy roham rosszul leszek és szinte mindennap sírok a wcben suli kezdés előtt. Mit tegyek?
2018. máj. 22. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*gimin bocsánat telefonról vagyok és átírta
2018. máj. 22. 13:20
 2/4 anonim ***** válasza:

A magántanulóságon mi a drága? Én is az voltam, nem került semmibe.

Én mondjuk pszichiátriai vélemény alapján kértem a magántanulói státuszt. Az igazgatónak kell kérvényt leadnod, csatolni az orvosi véleményeket és neki kell jóváhagyni.

2018. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szólj erről pszichológusodnak, és ha úgy látja ír majd egy papírt neked amivel magántanuló lehetsz. Azt meg odaadod az igazgatónak.

Vagy ha ez nem lesz végbevihető, akkor az esti is jobb megoldás lehet mint most a nappali.

2018. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ment a zöld kéz!
2018. máj. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!