Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Épületgépész mérnöknek milyen...

Épületgépész mérnöknek milyen előképzési feltétele van?

Figyelt kérdés

Most végeztem csőszerelőként.

Jövőre elkezdem az érettségit.

Ha azzal végeztem, akkor onnan mehetek egyenesen gépészmérnöki szakra, vagy még van valami képzés amit el kell végeznem? ( azért kezdem jövőre, mert angolból készülök fel )



2018. máj. 24. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Gépészmérnöki szakra kell matek érettségi és mellé biológia vagy fizika vagy informatika vagy szakmai tárgy.
2018. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kémia is lehet.
2018. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de érettségi után azonnal jelentkezhetek ilyen szakirányú egyetemre?


úgyéretem most megvan a szakmám....meglesz az érettségi és akkor egyből jelentkezhetek mérnöki szakra az érettségivel....nem kell más hozzá ugye?


( persze csak ha elérem a pothatárt )


de én arra gondolok, hogy nem kell érettségi után még iskolákat végezni a mérnöki elött?!%

2018. máj. 24. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz érettségi után.
2018. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!