Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi szükséges egyetemhez/főisko...

Mi szükséges egyetemhez/főiskolához?

Figyelt kérdés

Most kezdem a középsulit, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen pontok/ sulin kívüli foglalkozások számítanak bele a jelentkezésbe? Mind a 4 év számít oda vagy csak az utolsó év plusz az érettségi?

Köszönöm a válaszokat, de még új vagyok a témában (:


2010. jún. 15. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az utolsó kettő és az érettségi számít az első számítási módnál. Plusz pontot kapsz, ha bajnok sportoló vagy, nyelvvizsgáért, ha a szülődnek csak 8 általánosa van, ha a jegyző védelmébe vett, ha diszgráfiás vagy, ha gyereked van, ha emelt érettségit csinálsz. Azt hiszem ennyi. Mire te érettségizel ez annyit fog változni, hogy csuda. Már eleve kötelező lesz az emelt érettségi valamiből.
2010. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, nagyon szépen köszönöm a válaszodat
2010. jún. 15. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsen mit. :)
2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 czibles ***** válasza:

100X elfogod még felejteni és 100X el is fogják még neked mondani, de csak azért is elmondom (hogy én legyek az első).


felvi.hu -n minden aktuálisat megtalálsz. mint az előző is mondta ez még kismilliószor fog változni.


11. (ha 5éesen vagy 12.) évvégétől érdemes azért már nézegetni.

2010. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 czibles ***** válasza:
5évesen*
2010. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm szépen.

4 évesen vagyok (:

vagyis csak leszek Szeptembertől :D

2010. jún. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!