Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen palyara indulnatok...

Milyen palyara indulnatok kemia-magyar-filozofia fakttal es negy nyelvvizsgaval?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

tanár, tolmács, idegenvezető (ahhoz nem árt a töri)


A kémia-magyar elég furcsa párosítás, egyszerre szerintem sehova nem kellenek, csak kémi-magyar szakos tanárnak.

2018. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar, filozófia, nyelvtudással bölcsésznek is elmehetsz, bár az gondolom nem akarsz lenni. A kémia nem tudom, hogy jön a többihez :)) Van egy osztálytársam, aki egy zseni, nagyon pro matekból,kémiából, meg töriből, aztán matek-kémia faktra ment, hagyta a törit, ő inkább ilyen reálos irányt választott. Tolmács is lehetsz, jól mondta az előző válaszoló. Melyik tárgyakat szereted jobban? Mennyire fontos a pénz? Ezeket gondold át szerintem
2018. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem arról írsz, hogy mi érdekel vagy miben vagy jó, hanem csak arról, hogy milyen papírokat gyűjtögettél eddig. Amíg így gondolkodsz, addig ne válassz pályát. Hagyj ki néhány évet, utazz, dolgozz, kérj szaksegítséget, de ne kötelezd el magad semmilyen pálya mellett.
2018. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!