Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakácsként kell élő állattal...

Szakácsként kell élő állattal (pl. rákokkal, hallal) dolgoznod és úgy megfőznöd?

Figyelt kérdés
Szeretnék szakácsnak tanulni, de élő állattal nem akarok főzni, mert állatkínzásnak tartom.

2018. jún. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az étterem kínálatátó. Hogy a tanulóidő alatt lesz-e erre alkalom, jó kérdés, bár én megkockáztatom, hogy nem lesz ilyesmi.
2018. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7 éve dolgozom szakácsként, előtte 1 évig tanultam. Az élő állatok közül nekem eddig csak kagylókkal volt dolgom, a többi állat már holtan került a kezem közé.
2018. jún. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugodtam. :) Szereted a munkát? Sokan írják, hogy nagyon nehéz meló (ami tetszik benne,mert kihívás. :) )
2018. jún. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!