Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem kapok ösztöndíjat?

Miért nem kapok ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Károli Bölcsészkarára járok ösztöndíjasként, és 4.2-es átlagom lett a tavalyi félévben, de egészen mostanáig semmilyen tanulmányi ösztöndíjat nem kaptam. Miért lehet ez?

2018. jún. 2. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha a HK-t kérdeznéd, akiknek ehhez megfelelő infóik vannak?
2018. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem Károlira járok, de nálunk fent vannak minden évben az ösztöndíjsávok, ha nem vagy benne abban a kb. 6 emberben/évfolyam, akik a legjobb átlagot érték el, akkor nem kapsz ösztöndíját (nálunk pl. 4,5 felett volt mindig is a legalsó sáv).
2018. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem 4,2 felett volt a minimális ösztöndíj átlag a szakodon. Ellenkező esetben adminisztrációs hiba történt vagy esetleg majd félév végén küldik ki az egészet egyben (Károlin nem tudom hogy van, de van ahol ilyenre is volt már példa), csekkold Neptunt, hogy szerepel-e nálad az ösztöndíjak menüpontban valami. Ha nincs ott semmi, pedig kéne kapnod akkor meg irány a Tanulmányi osztály.
2018. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom melyik szakon vagy, de nálunk néderlandisztikán van, hogy ilyen átlagért semmi sem jár.

Amúgy az őszi bénázásból kiindulva, a tavaszit talán június végén kezdik osztogatni...

2018. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!