Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angollal és Infóval hova...

Angollal és Infóval hova érdemes jelentkezni? Ha duplázáson gondolkozom?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem számít, csak az hogy mi lehet belőlem ha ezt a kettőt viszem, na meg a nyelvvizsgámat.
2010. jún. 16. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam, Egyetem neve, szal hogy melyik egyetem az most nem annyira érdekes, bár ha tudtok mondani akkor lehetőleg budapesti legyen.
2010. jún. 16. 16:36
 2/3 czibles ***** válasza:

én nem tudok olyan helyet ahova ezt a kettőt nézik.

ahol az infót elfogadják oda többnyire kötelező a matek.

meg ha a nyelvvizsgád is angolból van akkor nem lehet egyszerre az angol érettségit is és az angol nyelvvizsgát is beszámítatni.

2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
corvinus - informatikus és szakigazgatási agrármérnöki, környezetgazdálkodási agrármérnöki, kertészmérnöki. szerintem ezek nem rossz szakok, ráadásul a ponthatáraik sem annyira magasak.
2010. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!