Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bármennyi egyetemet elvégezhet...

Bármennyi egyetemet elvégezhetek ingyen?

Figyelt kérdés

Esetleg ha ingyen végzek egy okj-t, s utána felvesznek egy állami költségvetésű egyetemre, akkor azt is ingyen járhatom?

Hány egyetemet végezhetek el költségvetés nélkül?


2018. jún. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12 félévet végezhetsz el államin, nem az egyetemek számától függ. 36 kredit/2 félév és átlag is fontos, hogy ne soroljanak át.
2018. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor effektív orvosiról nem is szabad bukni?
2018. jún. 17. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott 14 félév van államira.
2018. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi önállósággal nem való neked bármennyi egyetem se.
2018. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

"Kedves" 4-es!

Szerintem ez az oldal azért van, hogy segítsen másoknak. Lehet, hogy meg tudtam volna keresni, de mint látod.. inkább kiírtam. Ha csupán szubjektív kérdéseket lehetne feltenni, amelyre nincs az interneten sehol se válasz, akkor nem hinném, hogy lenne a "család" és az "emberek" témakörön kívül bármi.

2018. jún. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!