Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 nap alatt meg lehet tanulni...

2 nap alatt meg lehet tanulni 50 tételt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos el követtem már több hibát az életemben, úgy mint most.

Sajnos soha sem érdeklt a magyar és a német sem ezért 2,3 jegyeim voltak mindig de inkább 2 mert soha sem volt az ilyenhez türelmem, a többi tantárgyból úgy ahogy meg tanultam a tételeket ezeket szoktam is ismételni de a magyarhoz és a némethez hozzá sem kezdtem.

Magyarból van 20-20 tétel ugye nyelvtan és irodalom.

Németből van 10 tétel, világ életemben hülye voltam belőle és nem is nagyon ragad meg belőle semmi :'(

Az írásbelin magyarból majdnem meg lett a 3 de csak 2 lett tudom szégyen :'( németből is meg lett a 2 es.

Szerdán lesz a szóbeli.

Szerintetek meg lehet tanulni?

Tudom szégyen de én már annak örülök ha görbül.

Mit javasoltok?

Ti hogy csinálnátok?

Bármi ami hasznos lehet írjátok le lécives.

Előre is köszönöm!



2018. jún. 17. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de olvasd át hátha valami megmarad, de jóra ne számíts.
2018. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben próbálkozok, magyart kezdtem el 1 óra alatt 3 tétel sikerült tanulnom most 15 perc szünet aztán el ismétlem még aztán újabb 3 tétel és szünet egyet meg tanulok aztán 10 el ismétlem és alvás,aztán reménykedem hogy holnap is ilyen jól fog e menni,köszi a választ ment a zöld kéz.
2018. jún. 17. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Na meghúztak?
2018. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekiülsz és pihi nélkül tanulod
2018. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült :-)
2018. jún. 22. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
aha, én 1 tételt 1 óra alatt elolvasni nem tudok :|
2018. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!