Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikai vagy automatikai...

Mechatronikai vagy automatikai technikus?

Figyelt kérdés
Mindkettő érdekel a mechatronikában vonz, hogy több témakört érint az automatikában meg az, hogy egy témakört teljesen átnéz. El lehet helyezkedni a mechatronikával?

2018. jún. 21. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó. Főleg ha utána még msct is csinálsz. De anélkül is. Mindenhez nem fogsz érteni. Csak az alapokba vezetnek be. De a többit munkád során megtanulod. Kapsz munkát szinte bárhol vele. Keresett nagyon. Mindenhol lassan ipar 4.0 lesz.
2018. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah bocs. Technikus. Diploma jobb lenne. Technikussal is kapsz állást bármilyen ipari cégnél de inkább betanított munka lesz.
2018. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tervben van a későbbiekben egy fő iskola is de egyelőre ez jutott sajnos.
2018. jún. 23. 16:18
 4/4 anonim válasza:
100%
Megint egy diplomahuszár... feldughatod magadnak a szaros diplomádat, és beleugorhatsz a dunába, ha nem értesz hozzá. Nagyon sok szaktársam van aki egy csavarhúzót nem tud megfogni érdemben, és ő is ugyan úgy Mechamérnök lesz mint én... a kérdezőnek válaszolva, tudom hogy már nem aktuális, de szinte ugyan az a kettő, ha jobban szereted az elektronikát akkor automatika, ha a gépészetet akkor meg mechatronika. Én annó az Automatikát választottam, jól döntöttem.
2020. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!