Átlagos képességel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Átlagos képességekkel ellehet végezni bármilyen egyetemi szakot nagy szorgalom mellett?
2018. jún. 22. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2018. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen el.
2018. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bármelyiket el lehet végezni, egyikhez sem kell kiemelkedően jónak lenni.
2018. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyammogi ***** válasza:
9%
Ilyen helyesírással nem nagyon.
2018. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas helyesírás alapján bárkiről bármit eldönteni, tipikus szégyenteljes hozzáállás, bár lehet, hogy az illető világszinvonalú grafikus vagy matematikus lehetne de nyugodtan bomlaszd az életképtelen hozzáállásodal.
2018. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is el lehet végezni bármelyik szakot kellő szorgalom mellett. Viszont nyilván, hogy a kellő szorgalom folyamatosan megmaradjon, valahonnan motivációt kell meríteni. Így szerintem inkább ezen van a hangsúly.
2018. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Fontos a szorgalom, de szerintem az még fontosabb, hogy kellően elhivatott legyél az adott szak iránt. Pl. én hiába akarnék orvosira menni, még ha képes is lettem volna biosz és kémia emeltet írni, kibuknék az orvosiról, mert nincs motivációm, nem érdekel.
2018. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szorgalommal ellehet, van amit jelentősebben izzadósan mint a másikat, azonban mint előttem is írták, ha olyat csinálsz amit nem szeretsz/nem érdekel, akkor nagyon nyögvenyelős lesz az egész és ha nem is tesz boldoggá nem éri meg csinálni.
2018. jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!